Publikace

Publikace je možné objednat e-mailem: umeni@zivotvorba.cz nebo je možné je zakoupit na probíhající výstavě.

  • “Koncentruj své síly” – meditační listy Soubor obsahuje dvanáct reprodukcí mnou vytvořených obrazů. S některými originály se můžete setkat na synergických putovních výstavách. Název každého díla charakterizuje záměr, se kterým byl obraz tvořen. Jednotlivé listy jsou doplněny o krásné verše a afirmace z dílny holistické terapeutky Soni Hájkové. Cena publikace je 350,- Kč.

  • Zastav se na chvíli a proměňuj se” – meditační listy 2021 Soubor obsahuje dvanáct reprodukcí obrazů, s jejichž originály se můžete setkat na synergických putovních výstavách Životvorby. Název každého díla charakterizuje záměr, se kterým byl obraz tvořen, a verše či afirmace Vás provázejí procesem uvědomění a vstřebání tématu. Cena publikace je 350,- Kč.
  • Světelný paprsek 2020 V únoru 2020 vznikla publikace Světelného paprsku 2020. V díle najdete pohromadě všechna poselství, povídání o projektu i rodný list obrazu, který je symbolem tohoto roku. Cena publikace je 350,- Kč.
  • Když jsem v proudu, tvořím. Tvořím, tedy jsem v proudu. V lednu 2020 vyšla autorská publikace o procesu tvorby člověka. Dílo bylo uvedeno a bylo součástí povídání při příležitosti uvedení výstavy obrazů v Rokycanech. Jde o první produkt, který byl vytištěn a zkompletován v tiskařském studiu živoTvorby. Cena publikace je 350,- Kč.
  • Meditační kalendář 2020 Má první publikace vyšla v listopadu 2019 a byl jí Meditační kalendář. Dílo obsahuje dvanáct obrazů, které jsou doplněny afirmacemi. Dílo je vyprodáno.