Půjčení obrazů

Zapůjčením jednoho či více obrazů můžete obohatit Váš prostor o témata, která jsou pro Vás v současné době aktuální. Dílo Vám může pomoci ukotvit v sobě kvality, které si přejete vnést do Vašeho života. Dle záměrů, které jsou do děl vetknuty, můžete čerpat inspiraci, klid i vědomou proměnu svého nitra i okolí. Obrazy transformačního umění rezonují s aktuálními kolektivními i osobními tématy a přináší nové podněty i nový způsob práce na sobě a práce s prostorem.

Výběr obrazu může být volbou intuice nebo se můžete inspirovat tématy jednotlivých děl, která jsou v této sekci u každého díla uvedeny. Každý obraz byl tvořen s jedinečným záměrem, který má podporující charakter. Díky geometrii je možné s malbou individuálně pracovat a vědomě objevovat i vytvářet Váš vlastní příběh.

Originál obrazu si můžete zapůjčit až po dobu šesti měsíců. Poté je možné obraz vrátit, vyměnit za jiný nebo zapůjčení prodloužit. Cena za zapůjčení jednoho obrazu je 1000,- Kč. Bližší informace k zapůjčení najdete pod tímto odkazem.

Přeji Vám mnoho inspirace z nového vyzařování.