Nabídka obrazů

Cena obrazu

Cena obrazu je složena ze dvou částí.

První část zahrnuje náklady spojené se vznikem obrazu – materiál, plátno, barvy a čas, po který byl obraz malován. Náklady jsou zobrazeny u jednotlivých děl v galerii výše. Najdete je, když kliknete na písmeno “i”.

Druhou částí je přidaná hodnota díla. Je to vše mezi nebem a zemí. Je to energie, kterou se Vás obraz dotýká. Je to emoce, kterou cítíte, když se na obraz díváte. Je to harmonie, kterou obraz do prostoru přináší. Je to záměr v něm ukotvený. S důvěrou nechávám výši přidané hodnoty na Vás.

Součástí obrazu je “rodný list”, ve kterém je zapsán záměr, proces tvorby a mé postřehy.

S pokorou a úctou děkuji za vyvážení hodnot přijímání a dávání. Díky tomu se mohu realizovat, mohu prohlubovat své zkušenosti i se věnovat neziskovým projektům.

Usnesení

Každý obraz je nosičem svého záměru i otiskem autorova vědomí. Chcete-li záměr šířit dál v podobě reprodukce díla, prosím, dejte o tom autorovi vědět. Cítíte-li, že tímto procesem darování reprodukce vzniká přidaná hodnota, můžete ji vyjádřit darem autorovi. Vzniká-li prodejem reprodukce materiální hodnota, můžete vyrovnání hodnot vyjádřit darem směrem k autorovi.