Sou-cit

Tento obraz vznikl z lásky a něhy, z radosti, že mohu tvořit.

Obraz posouvá kvalitu Soucitu na úroveň léčení a Lásky.

„ Mohu vnímat soucit v rovině, která mě přesahuje. Mohu cítit soucit a být přítomna.“

Svou přítomností i otevřeností mohu přetvářet kvalitu beznaděje a smutku na úroveň prosté přítomnosti. A pokud vydržím být přítomna, mohu v sobě otevřít kvality odpuštění sobě i všem. Mohu vidět a unést svůj podíl na událostech. Mohu vidět věci zblízka a také z nadhledu. A pokud procítím svou sounáležitost, může z mého srdce vyvěrat láska i něha i naděje a těmito kvalitami mohu léčit sebe, Tebe i vše okolo. A tento léčivý tok se zapisuje do mě i do vědomí a já, přestože události změnit nemohu, mohu být nápomocna změně. A s vědomím této kvality docházím smíru.

 

*prosíme, vyplňte všechna pole. Děkujeme!

Sou-cit

Tento obraz vznikl z lásky a něhy, z radosti, že mohu tvořit. Obraz posouvá kvalitu Soucitu na úroveň léčení a Lásky. „ Mohu vnímat soucit v rovině, která mě přesahuje. Mohu cítit soucit a být přítomna.“ Svou přítomností i otevřeností mohu přetvářet kvalitu beznaděje a smutku na úroveň prosté přítomnosti. A pokud vydržím být přítomna, mohu v sobě otevřít kvality odpuštění sobě i všem. Mohu vidět a unést svůj podíl na událostech. Mohu vidět věci zblízka a také z nadhledu. A pokud procítím svou sounáležitost, může z mého srdce vyvěrat láska i něha i naděje a těmito kvalitami mohu léčit sebe, Tebe i vše okolo. A tento léčivý tok se zapisuje do mě i do vědomí a já, přestože události změnit nemohu, mohu být nápomocna změně. A s vědomím této kvality docházím smíru.  
Prohlédněte si

Poslání

"Kéž všechny bytosti kráčí životem s vědomím své esence."

Životní poslání je volání vnitřního hlasu, který pokud následuji, je zdrojem vnitřní síly a naplnění. Kráčím-li v souladu, pak manifestuji sebe způsobem, který je jedinečný. Mým nástrojem je plodnost, která se odráží v tvorbě, v nahlížení detailu i odstupu, v propojení.

Na obrázku jsem automatickou kresbou zachytila "Mé životní poslání"

Prohlédněte si